روبی فون چیست؟

بررسی تلفنهای هوشمند همراه - روبی فون

روبی فون چی هست؟

با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و آموزشگاه ها  و درنتیجه مجازی شدن فرآیند آموزش نیاز به گوشی موبایل، هر روز بیشتر و بیشتر احساس می شود. اما به خاطر مشکلات اقتصادی و کاهش درآمد ها و افزایش هزینه های زندگی، بیشتر افراد به دنبال خرید گوشی هایی دارای  امکانات و کیفیت مطلوب با قیمت مناسب هستند.

بنابراین تصمیم گرفتیم سلسله مقالاتی و پست هایی تحت عنوان روبی فون منتشر کنیم. و در آن براساس نظرسنجی های داخل کانال تلگرام و کامنتهای صفحه اینستاگرام که هرهفته قرار می دهیم، گوشی های مختلف را با توجه به بازه ی قیمتشان با یکدیگر در بخش های مختلف مقایسه می کنیم.

روبی فون داخل کدام شبکه اجتماعی فعالیت می کنه ؟

روبی فون در تمام شبکه های اجتماعی که روبی تکنو درآن حضور دارد فعالیت می کند. اما غالب فعالیت های روبی فون در حال حاضر  داخل سایت روبی تکنو و پیام رسان های تلگرام و اینستاگرام هست  فعالیت ها هم درهر پیام رسان متناسب با پلتفرم آن انجام می شود. مقالات مقایسه و دیگر مقالات در سایت روبی تکنو بارگذاری می شود. پست های  مرتبط با اسمارت فون ها تحت عنوان #فکت #روبی‌فون نیز داخل کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام قرار می گیرد.

روبی فون کدوم گوشی ها رو بررسی می کنه؟

ما هرهفته نظرسنجی های مخلف رو داخل تلگرام و اینستاگرام روبی تکنو قرار می دهیم. براساس نظرهای شما گوشی ها رو بررسی میکنیم. نظرسنجی ها هم به اینصورت هستند که ابتدا یک نظرسنجی بین قیمت های مختلف صورت می گیرد. بعد از آن براساس قیمتی که بیشترین رای رو آورده یک نظرسنجی بین گوشی هایی که تو اون محدوده قیمت هستند قرار میدهیم. سه مدلی که بیش ترین رای رو دریافت کنند را بررسی می کنیم، اما سعی می کنیم در ادامه تعداد گوشی هایی رو که بررسی میکنیم بیشتر کنیم.

روبی فون  گوشی ها رو بر چه اساسی و چه جور با هم مقایسه میکنه ؟

روبی فون گوشی ها رو تو بخش ها مختلفی بررسی می کند. مانند طراحی گوشی، کیفیت ساخت، صفحه نمایش، دوربین، باتری و شارژر، سنسورها، پردازشگر، سیستم عامل و رابط کاربری، عملکرد، حافظه داخلی و….

نحوه ی بررسی به اینصورتِ که در هربخش هر گوشی جدا بررسی میشه. در آخر، هر سه گوشی باهم در بخش های مختلف مقایسه می شوند. در آخر همه بخش های هر سه گوشی را کنار هم مقایسه می کنیم  و به آنها امتیاز میدهیم.

روبی فون فقط گوشی هارو باهم مقایسه می کنه؟ ماهم می تونیم بخشی از روبی فون باشیم؟

مقایسه بین گوشی ها فقط بخش کوچکی از فعالیت های پیش رو روبی فون هست. درواقع هدف روبی فون پوشش اخبار و معرفی تکنولوژی های گجت های هوشمند و اسمارت فون ها و… هست. اگر شما علاقه مند هستید که بخشی از تیم نویسندگی یا تیم تولید محتوا روبی فون باشید حتما به ما  در پیامرسان ها اعلام کنید.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید