درباره روبی تکنو

تیم روبی تکنو، ارائه دهنده خدمات نوین بر پایه تکنولوژی های تحت وب از جمله طراحی وسایت، طراحی اپلیکیشن، توسعه وب و توسعه اپلیکیشن، طراحی گرافیکی، طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی آواتار، مدیریت شبکه های اجتماعی و…

هدف روبی تکنو؟

هدف روبی تکنو، افزایش دانش عمومی مردم در زمینه تکنولوژی و برنامه نویسی همراه با سرگرمی میباشد و همواره تلاش میکند تا مشکل ترین موضوعات را به ساده ترین نحو به شما منتقل کند. همواره سعی میکنیم تا بروزترین مقالات، اخبار، آموزشها، ویدیوها و … را به دست شما برسانیم. تبدیل کردن برنامه نویسی به سرگرمی یکی از اهداف ما میباشد.

هدف دیگر ما خدمت رسانی و آسانتر کردن دسترسی و استفاده کسب و کارها از فضای اینترنت میباشد. تمامی خدمات روبی تکنو با کیفیت بالا انجام خواهند شد و این یک هدف تک نفره نیست؛ بلکه تمام اعضای تیم این هدف را دنبال میکنند.

rubitechno logo

ویژگی های همکاری با روبی تکنو و خدمات ما

مشاوره تخصصی رایگان

برای اینکه کسب و کارهای مختلف با ما آشنا شوند و همچنین متقابلش، یک تماس تلفنی یا تصویری و یا حتی جلسه حضوری با کسب وکارها داریم. اگر دوست داشتید از این صفحه (کلیک کنید) برای ما اطلاعات کسب وکار خودتون رو وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

آموزش رایگان

تیم ما پس از اتمام یک پروژه، تمامی توضیحاتی که مربوط به پروژه میشود را بصورت یک جلسه تلفنی، حضوری یا آنلاین آموزش میدهد.

سرعت، دقت و کارایی در کنار کیفیت عالی

هدف ما سرعت در کنار کیفیت است، یعنی در کنار دقت و کارایی تحویل سریع پروژه ها از دستاوردهای ما است.

پشتیبانی 24/6

شنبه تا پنجشنبه، با سیستم تیکت و پشتیبانی روبی تکنو بصورت شبانه روزی، پاسخگوی سوالات، ابهامات و مشکلات فنی خدماتی که به شما اعطا شده است، هستیم.

مشتریان ما درباره روبی تکنو چه میگویند؟

طراحی سایت آزمون، سایت مشاوره و ده ها پروژه ی دیگر که با کیفیت بالا و با کمترین میزان اشتباه صورت پذیرفت از جمله فعالیت های موثر روبی تکنو برای مجموعه ی مشاوره ی امیر میرهلی بوده است. این تیم بسیار خلاق و خوش فکر می باشد. با کمترین هزینه و اشتباه کارهای محوله را انجام می دهند. معمولا کمتر مسئله ی انفورماتیکی هست که پاسخی برای آن نداشته باشند.

امیر میرهلی - مشاوره تحصیلی

این تیم در کمترین زمان ممکن سایت فروشگاهی ما را طراحی کردند و همچنین اپلیکیشنی با امکانات فراوان در اختیار ما قرار دادند. سرعت، دقت و تلاش بی وقفه از جمله ویژگی های کاری این تیم می باشد. به امید موفقیت روزافزون روبی تکنو

امید احمدی - مدیرعامل گروه تولیدی نایلون کیمیا

بنده در تیم شما آینده خیلی خوب و درخشانی میبینم زیرا پشتکار و خلاقیت بالایی در تیم شما وجود دارد .با امید موفقیت

ایمان احمدی - مدیرعامل زیباپلاست

چرا روبی تکنو؟

استراتژی صحیح

ارائه یک استراتژی منطقی و اصولی از ملزومات پیشرفت یک کسب و کار آنلاین است.

پکیج های متنوع

با پکیجهای متنوع و قیمت گذاری هوشمند، گامی در کاهش هزینه های خود بردارید.

روند پیشرفت متفاوت

پیشرفت کسب وکار و مجموعه خودتان را با روندی متفاوت احساس میکنید!

تخفیف ویژه برای طراحی وبسایت و سئو وبسایت