درباره روبی تکنو

تیم روبی تکنو، ارائه دهنده خدمات نوین بر پایه تکنولوژی های تحت وب از جمله طراحی وسایت، طراحی اپلیکیشن، توسعه وب و توسعه اپلیکیشن، طراحی گرافیکی، طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی آواتار، مدیریت شبکه های اجتماعی و…

هدف روبی تکنو؟

هدف روبی تکنو، افزایش دانش عمومی مردم در زمینه تکنولوژی و برنامه نویسی همراه با سرگرمی میباشد و همواره تلاش میکند تا مشکل ترین موضوعات را به ساده ترین نحو به شما منتقل کند. همواره سعی میکنیم تا بروزترین مقالات، اخبار، آموزشها، ویدیوها و … را به دست شما برسانیم. تبدیل کردن برنامه نویسی به سرگرمی یکی از اهداف ما میباشد.

هدف دیگر ما خدمت رسانی و آسانتر کردن دسترسی و استفاده کسب و کارها از فضای اینترنت میباشد. تمامی خدمات روبی تکنو با کیفیت بالا انجام خواهند شد و این یک هدف تک نفره نیست؛ بلکه تمام اعضای تیم این هدف را دنبال میکنند.

rubitechno logo

ویژگی های همکاری با روبی تکنو و خدمات ما

مشاوره تخصصی رایگان

برای اینکه کسب و کارهای مختلف با ما آشنا شوند و همچنین متقابلش، یک تماس تلفنی یا تصویری و یا حتی جلسه حضوری با کسب وکارها داریم. اگر دوست داشتید از این صفحه (کلیک کنید) برای ما اطلاعات کسب وکار خودتون رو وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

آموزش رایگان

تیم ما پس از اتمام یک پروژه، تمامی توضیحاتی که مربوط به پروژه میشود را بصورت یک جلسه تلفنی، حضوری یا آنلاین آموزش میدهد.

سرعت، دقت و کارایی در کنار کیفیت عالی

هدف ما سرعت در کنار کیفیت است، یعنی در کنار دقت و کارایی تحویل سریع پروژه ها از دستاوردهای ما است.

پشتیبانی 24/6

شنبه تا پنجشنبه، با سیستم تیکت و پشتیبانی روبی تکنو بصورت شبانه روزی، پاسخگوی سوالات، ابهامات و مشکلات فنی خدماتی که به شما اعطا شده است، هستیم.

قیمت مناسب

قیمت گذاری پروژه های روبی تکنو، مطابق نیاز مشتریان عزیز، شخصی سازی میشود.

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی خدمات روبی تکنو همواره با سرعت و دقت انجام خواهد شد. همچنین گزارشهای روزانه و هفتگی مطابق پکیجهای انتخابی شما تنظیم و ارسال میشود.

استفاده از ابزارهای حرفه ای

تیم روبی تکنو، مفتخر است که از ابزارهای حرفه ای جهت طراحی و توسعه وبسایت و اپلیکیشن و همچنین پشتیبانی ابزارهای پریمیوم در سطح جهانی در بخش خدمات سئو استفاده میشود.

تیم پویا و جوان

یکی از مهمترین ویژگی های تیم ما، پویا بودن و جوان بودن اعضای تیم است. این ویژگی در اکثر خدمات روبی تکنو یک امتیاز مثبت بحساب آمده و در رشد دیجیتال مارکتینگ کسب و کارهای مختلف مفید واقع میشود.

مشتریان ما درباره روبی تکنو چه میگویند؟

طراحی سایت آزمون، سایت مشاوره و ده ها پروژه ی دیگر که با کیفیت بالا و با کمترین میزان اشتباه صورت پذیرفت از جمله فعالیت های موثر روبی تکنو برای مجموعه ی مشاوره ی امیر میرهلی بوده است. این تیم بسیار خلاق و خوش فکر می باشد. با کمترین هزینه و اشتباه کارهای محوله را انجام می دهند. معمولا کمتر مسئله ی انفورماتیکی هست که پاسخی برای آن نداشته باشند.

امیر میرهلی - مشاوره تحصیلی

این تیم در کمترین زمان ممکن سایت فروشگاهی ما را طراحی کردند و همچنین اپلیکیشنی با امکانات فراوان در اختیار ما قرار دادند. سرعت، دقت و تلاش بی وقفه از جمله ویژگی های کاری این تیم می باشد. به امید موفقیت روزافزون روبی تکنو

امید احمدی - مدیر گروه تولیدی نایلون کیمیا

بخشی از مشتریان روبی تکنو

اعضای تیم روبی تکنو

چرا روبی تکنو؟

استراتژی صحیح

ارائه یک استراتژی منطقی و اصولی از ملزومات پیشرفت یک کسب و کار آنلاین است.

پکیج های متنوع

با پکیجهای متنوع و قیمت گذاری هوشمند، گامی در کاهش هزینه های خود بردارید.

روند پیشرفت متفاوت

پیشرفت کسب وکار و مجموعه خودتان را با روندی متفاوت احساس میکنید!