آشنایی با اپلیکیشن samsung health

اگر اهل ورزش و ورزش کردن هستید حتما نام این اپیلکیشن را شنیده اید. این برنامه با بیش از یک میلیون بار دانلود و بیش از میلیون ها کاربر، یکی از کامل ترین و بهترین برنامه ها در حوضه سلامتی و ورزش است. اگر بخواهیم از امکانات و ویژگی های این appبگوییم باید ساعت ها وقت بگذاریم برای همین در این مقاله به چندموردی از آنها اشاره میکنیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید

۱) اندازه گیری کالری مصرفی بر اساس نوع فعالیت:
شما در این appمیتوانیدمقدار کالری مصرفی در هنگام ورزش رابر اساس زمان ورزش و نوع ورزش اندازه گیری کنید در ضمن این appقادر است مقدار مسافت طی شده همچنین تعداد گام های شما را محاسبه کند و در هر صدقدم، کمتر ازپنج قدم خطا دارد.

۲) نمودار های زمانی و عددی:
یکی دیگر از ویژگی جالب این برنامه، داشتن نمودار ورزش دقیق و بسیار مفید است. در این برنامه شما میتوانید نمودار های ساعت خواب، ورزش، مقدار کالری و کلی چیز های دیگر را ببینید و به اشتراک بگذارید.

۳) شرکت در challeng و addکردن دوستان:
شما در این برنامه میتوانید مسابقه هایی را تشکیل دهید و دوستان خود را به آن دعوت کنید. همچینن میتوانید نمودار ها و عکس های ورزش خود را در این برنامه به اشتراک بگذارید و samsung healthبا این کار به شما levelمیدهد و میتوانید دوست ها جدیدی را برای خود پیدا کنید.

۴) مشاوره های ورزشی و تغذیه ای:
این اپیلکیشن مانند بقیه اپیلکیشن ها مشاوره های ورزشی و تغذیه ای میدهد همچین میتوانید پر بازدید ترین رژیم ها و ورزش ها را ببینید اما به شما توصیه میشود این کار را زیر نظر پزشک انجام دهید.

۵) به مانند یک دوست :
این برنامه بی نظیر مانند یک دوست و پزشکی ماهر هر لحظه شما را زیر نظیر میگیرد و به شما کمک میکند. حتما میپرسید چگونه؟ این appقابلیت های نظارتی دارد مانند نظارت مصرف اب،نظارت قند خون، نظارت بر وزن و …که میتواند به شما در بهبود و بررسی سلامتتان یاری برساند.

۶) راحت بخوابید من بیدار هستم:
این برنامه قابلیت جالب دیگری هم دارد و آن اندازه گیری ضربان قلب شما در هنگام خواب و مقدار ساعت خواب شما و گزارش ان به شما به صورت هفتگی و ماهانه را دارد .

۷) ویدیوها و کلاس های انلاین:
یکی دیگر از ویژگی های این برنامه که آن را با بقیه برنامه در حوضه سلامتی و ورزش متمایز میسازد اشتراک گذاری ویدئو آموزش است که شما میتوانید ویدئو هایی زیادی را دانلود کنید ویا به اشتراک بگذارید.

۸) برنامه های پشتیبانی :
علاوه بر همه ابزارهایی که برای پایش یک سبک زندگی سالم نیاز دارید، برنامه‌ های ثالث متعددی وجود دارند که برای ارائه منابع تکمیلی از قبیل دنبال کننده ‌های رژیم غذایی و راهنما های تناسب اندام آماده شده ‌اند.

۹) چالش های جهانی :
چالش های جهانی در پایان ماه مه ۲۰۱۷ در نسخه ۵٫۹٫۰٫۰۲۹ اضافه شد. چالش های جهانی یک ماه طول می کشد و هدف این است که ۱۰۰۰۰۰ قدم بردارید. پس از رسیدن به هدف ، برنامه شما حیوانی را به شما نشان می دهد. هر چالش در هر ماه حیوان به خصوصی را دارد .

۱۰) امنیت داده ها با samsung knox:
شما نیز ممکن است نگران داده ها و اطلاعات خود در این برنامه باشید. نگران نباشیداین برنامه امنیت بالایی دارد و اطلاعت شما در samsung knox ذخیره و محافظت میشود.

سیستم عامل مورد نیاز:
سیستم عاملAndroid 6.0 و بالاتر ، iOS 9 به بعد و Tizen (در ساعت های هوشمند)

تاریخچه و تکامل :این برنامه برای اولین بار در تاریخ ۲ژوئیه سال ۲۰۱۲توسط سامسونگ الکتریک ساخته شد اما در دسترس عموم قرار نگرفت سپس از اواسط سپتامبر ۲۰۱۵ ، این برنامه برای همه کاربران Androidدر جهان مورد استفاده قرار گرفت. سپس در۲اکتبر سال ۲۰۱۷از نسخه Androidبرای نسخه های iosنیز مورد استفاده قرار گرفت.
این برنامه به صورت پیش فرض روی برخی از مدل های گوشی هوشمند سامسونگ نصب شده و بدون روت نمی توان آن را حذف کرد. غیرفعال کردن این برنامه امکان پذیر است.
این برنامه در ۴ آوریل ۲۰۱۷ ، هنگامی که نسخه ۵٫۷٫۱ را منتشر کرد ، از S Health به Samsung health تغییر نام داد.

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email