طراحی منوی دیجیتال در اصفهان

برای کافی شاپ و رستوران ها

لگو روبی تکنو

منو دیجیتال نامی است که این روزها در کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها زیاد به گوشمان می‌خورد. البته هر مجموعه‌ی غذایی منو آنلاین ندارد. می‌توان گفت تنها آن‌هایی که برای رضایت و جذب مشتری اهمیت ویژه‌ای قائل هستند به فکر استفاده از این نوآوری دنیای تکنولوژی افتاده‌اند.

در شرایط همه‌‌گیری کرونا استفاده از منو دیجیتال به دلیل رساندن تماس به حداقل یک راه‌حل شگفت‌انگیز برای بازگشت رستوران‌ها، کافه‌ها و فست‌فود‌ها به دوران اوج خودشان بود. همین موضوع باعث گسترش زیاد متقاضیان این فناوری شد. اما این سرویس مزایای فوق‌العاده‌ی دیگری هم دارد. در واقع منو دیجیتال عصر جدیدی برای کسب و کارهایی از این نوع محسوب می‌شود.

روبی تکنو در ادامه به سوالات بسیاری از قبیل اینکه منو دیجیتال چیست و چه برتری‌هایی نسبت به منوی کاغذی دارد پاسخ‌ می‌دهد. به علاوه درباره‌ی چگونگی استفاده از آن و امکانات داخل منو توضیح خواهد داد.

طراحی منو دیجیتال در اصفهان برای کافه ها

منوی دیجیتال چیست؟

اگر بخواهیم به ساده‌ترین شکل آن را تعریف کنیم باید بگوییم منو دیجیتال سیستمی برای نمایش منوی کافی‌شاپ یا رستوران شما است. در این سیستم می‌توان پس از مشاهده منو به صورت آنلاین سفارش انجام داد یا گارسون را برای گرفتن سفارش خبر کرد.

کاهش هزینه ها

دیگر نیازی به چاپ مجدد منو کاغذی و هزینه های گزاف نیست. با استفاده از منوهای دیجیتال روبی تکنو، به راحتی منوی دیجیتال خود را بروزرسانی کنید و تغییرات مختلفی روی آن اجرایی کنید.

امکانات فوق العاده

در منوهای دیجیتال روبی تکنو، امکان شخصی سازی منو وجود دارد. امکان قراردادن بنرهای تبلیغاتی، دسته بندی های شیک و همچنین تصاویر برای هر محصول و یا امکان صدازدن گارسون و ثبت سفارش آنلاین بدون حضور گارسون وجود دارد.

منوی چندزبانه

منوی دیجیتال خود را به چندین زبان بین المللی تجهیز کنید تا وقتی مسافر خارجی وارد کافه یا رستوران شما شد، از منوی شما به راحتی استفاده کند.

پشتیبانی حرفه ای

با تیم پشتیبانی روبی تکنو، بدون هیچ نگرانی از منوی دیجیتال خود استفاده کنید و درصورت بروز مشکل با ما مطرح کنید.

معایب منوی کاغذی

حتما برای شما هم پیش آمده بعد از خواندن منوی رستوران و تصمیم‌گیری بر اساس مقداری که می‌خواهید هزینه کنید گارسون به شما بگوید قیمت‌های چاپ شده مربوط به قبل است و هنوز فرصت تعویض منو را نداشته‌اند. یا اینکه در منوی کافه‌‌ای که رفته‌اید روی قیمت‌ها برچسب خورده باشد و مجددا با خودکار قیمت نوشته باشند. این جلوه‌ی بسیار بدی برای آن رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها ایجاد می کند و پیش‌زمینه‌ی ذهن شما نسبت به آن مکان برای همیشه خراب خواهد شد.

البته نمی‌توان چندان آن‌ها را مقصر دانست چون با تغییر مداوم قیمت‌ها امکان چاپ مجدد منو برای هر تغییر کوچکی بسیار هزینه‌بر است و امکان‌پذیر نمی‌باشد.

گاهی هم پیش می‌آید که مشتری از منوی کاغذی چیزی را سفارش می دهد که در منوی آن روز شما موجود نیست. یا آن را برای همیشه از منوی خود حذف کرده‌اید اما نمی‌توانستید چیزی که چاپ شده را تغییر دهید.

زمان‌هایی پیش می‌آید که آیتم جدیدی به منوی شما اضافه شده باشد و گارسون مجبور است برای هر مشتری جداگانه توضیح دهد که چه چیز‌هایی موجود است اما متاسفانه در منو چاپ نشده.

تمام این اتفاقات جلوه‌ی کسب و کار شما را خراب می‌کند و برای حفظ تصویر خوبتان باید هزینه‌های زیادی را صرف چاپ‌های مجدد منو کاغذی کنید.

منو دیجیتال خرفه ای در اصفهان

برتری منو دیجیتال به کاغذی

منو دیجیتال راه‌حل فوق‌العاده‌ای برای رهایی از این قبیل اتفاقاتی است که به آن اشاره شد. این منو با پشت سر گذاشتن معایب چاپ کاغذی مزایای بسیار دیگری نیز دارد.

• درج تصاویر و توضیحات

شما می‌توانید با تصاویری از آنچه ارائه می‌دهید به مشتری در انتخاب بهتر کمک کنید. همچنین با نوشتن توضیحاتی مانند مواد اولیه می‌توانید مشتری را از سردرگمی نجات دهید.

• انتخاب زبان

با قرار دادن چند زبان متفاوت در منوهای دیجیتالتان امکان سفارش راحت را به مسافران کشور‌های دیگر می‌دهید و تبدیل به انتخابی بدیهی برای توریست‌ها خواهید شد.

• منوی روز

به راحتی می‌توانید غذاها، نوشیدنی‌ها و دسرهای متفاوتی که فقط در روزهای خاصی موجود هستند را به منوی خود وارد کنید و هر زمان خواستید آن‌ها را تغییر دهید.

• نیروی انسانی کمتر = رضایت بیشتر مشتری

با سفارش‌گیری آنلاین دیگر نیاز به افرادی که از هر میز سفارش بگیرند یا پشت تلفن مشغول این کار شوند نخواهید داشت. آن زمان می‌توانید از توانایی آن‌ها در کارهای دیگر استفاده کنید. این به کاهش هزینه‌های شما و افزایش سرعت کارتان کمک می‌کند و رضایت مشتری را در پی خواهد داشت.

فقط تصور کنید صبر کردن برای آزاد شدن خط تلفن اشغال یا شخصی که سر میز دیگری است و فرصت ندارد سفارش شما را بگیرد چقدر کسل کننده است. در حالی که مشتریان می‌توانند با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنند.

• نشان دادن تخفیف‌ها

می‌توانید درصد تخفیف‌های خود را در منو نمایش دهید تا مشتری بداند ارزش واقعی هر سفارش چقدر بوده است و او اکنون چه مقدار سود می‌برد.

• دسترسی سریع و راحت از همه جا

با منوهای آنلاین می‌توان از هر جایی سفارش آنلاین انجام داد و دیگر نیاز نیست که مشتری حتما در مجموعه حضور داشته باشد بلکه می‌تواند به راحتی در محدوده‌هایی که شما تعیین کرده‌اید برای ثبت و ویرایش سفارش خود اقدام کند.

• حق انتخاب

در منوهای دیجیتال دو گزینه وجود دارد که یکی از آن‌ها سفارش آنلاین و دیگری فراخواندن گارسون سر میز است. با دادن حق انتخاب به مشتری برای چگونگی ثبت سفارش به او خواهید فهماند برای نظر او اهمیت قائل هستید.

• ویرایش راحت منو

با چند کلیک ساده می‌توانید هر تغییری که خواستار آن هستید ایجاد کنید و منوی خود را به‌روز‌رسانی کنید. موجود بودن یا نبودن را مشخص کنید. قیمت‌ها را تغییر دهید. آیتمی را به منو اضافه یا از آن حذف کنید.

• جذابیت

با استفاده از تصاویر و رنگ‌های گوناگون می‌توان محیط کاربری جذابی برای مشتریان در منوهای دیجیتال ایجاد کرد.

• اقتصادی و به صرفه

با منوی دیجیتال می‌توانید در هزینه‌ی چاپ‌های مجدد منو و دستمزد گرافیست برای طراحی هر منوی جدید صرفه‌جویی کنید و با پرداخت هزینه‌ای معقول از منویی دائمی با قابلیت‌های جذاب و بی‌شمار بهره‌مند شوید.

• دوستدار محیط زیست

فقط تصور کنید برای منوهای کاغذی تمام رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها چندین هزار درخت قطع می‌شوند. با منوهای دیجیتال دیگر نیازی به کاغذ نیست و جدا از هزینه‌ی آن در تولید و استفاده‌‌ی کاغذ صرفه‌جویی می‌شود.

• راه‌حل کنترل اپیدمی

زمانی که دیگر منوی کاغذی دست به دست نشود و گارسون مجبور نباشد برای سفارش گرفتن سر تک تک میز‌ها برود تماس به حداقل می‌رسد و امکان انتقال کرونا بسیار پایین می‌آید.

سایر ویژگی های منوی دیجیتال

منوی دیجیتال حرفه ای در اصفهان

برای استفاده از منوی دیجیتال در داخل رستوران یا کافی‌شاپ شما کافی است مشتری کد کیو‌آرکد روی میز را با دستگاه هوشمندش اسکن کند و منوی شما را در موبایل یا تبلت خود ببیند.

به علاوه برای دیدن منو در خارج از مکان شما تنها کافی است وارد لینک منو شود و به منوی آنلاین شما دسترسی پیدا کند.

منوی دیجیتال، سیستم مشاهده منو رستوران یا کافی شاپ شما و سفارش گیری آنلاینه.

پنل مدیریت منوی دیجیتال

با ۷ روز ضمانت بازگشت وجه با خیال راحت منوی دیجیتال خود را در کافه یا رستوران خود در اصفهان ایجاد کنید و از مزایای آن به بهترین نحو استفاده کنید.

تخفیف ویژه برای طراحی وبسایت و سئو وبسایت