طراحی سایت شرکتی در اصفهان

برای شرکتها و ارگانها در شهر تاریخی اصفهان

لگو روبی تکنو

طراحی سایت برای فعالیت‌های شرکتی در عصر تکنولوژی و اینترنت یک امر حیاتی به منزله‌ی نفس کشیدن است. امروزه صاحبان کسب‌و‌کار می‌دانند برای بقا و رشدشان نیاز به فعالیت در فضای مجازی دارند. اما شاید برای شما این سوال مطرح شده باشد که چرا داشتن وب‌سایت برای شرکت‌ها تا این اندازه مهم و تاثیر‌گذار است؟ احتمالا شما نگران و سردرگم هستید که طراحی سایت شرکت خود در اصفهان را به دستان چه کسی بسپارید؟ یک وب‌سایت حرفه‌ای باید دارای چه ویژگی‌ها و امکاناتی باشد؟ چگونه‌ می‌توانید از امکانات و خدمات بیشتری نسبت به رقیبانتان بهره‌مند شوید؟ آژانس دیجیتال مارکتینگ روبی تکنو در این مقاله به تمام این سوالات پاسخ داده. همچنین به مسائل و نکات مهم پیرامون طراحی سایت‌ شرکتی در اصفهان خواهد پرداخت.

طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی چیست؟

وب‌سایت یک شرکت، به منزله ویترین محصولات و معرف سطح آن شرکت خواهد بود. شما با داشتن یک سایت حرفه‌ای و پیشرفته با ظاهری چشم‌نواز خواهید توانست برند خود را در ذهن افراد ماندگار کنید. این موضوع باعث شناخته شدن و بازدید بیشتر از صفحه وب شما می‌شود. محبوبیت و داشتن مخاطب بیشتر به معنی فروش و کسب درآمد چند برابر خواهد بود. تیم روبی تکنو در اصفهان با بهره‌گیری از دانش افراد متخصص دنیای دیجیتال، می‌تواند از طریق طراحی سایت شرکتتان با بهترین و پیشرفته‌ترین امکانات، شما را در رسیدن به جایگاه محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین برند و کسب سود کلان، همراهی کند.

مزایای بهره‌‌مندی از سایت شرکتی در اصفهان

برخورداری از یک وب‌سایت شرکتی مناسب مزایای بسیاری دارد. روبی‌تکنو، یک آژانس دیجیتال مارکتینگ پیشرو در اصفهان، در ادامه‌ی این مطلب چند مزیت مهم طراحی سایت برای فعالیت‌های شرکتی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

عملکرد اقتصادی در بازاریابی

تصور کنید شرکت شما تنها در فضای واقعی فعالیت داشته باشد. آن زمان برای بازاریابی در کلان‌شهر اصفهان نیاز به پرداخت هزینه‌های سرسام‌آور جهت اجاره بیلبورد‌ها و سفارش تبلیغ به شبکه‌های تلویزیونی خواهید داشت. لیکن این سرمایه‌گزاری کوتاه مدت و دارای تاریخ انقضا می‌باشد. اما با گسترش عرصه فعالیت خود به فضای مجازی تمام این موارد برعکس خواهند شد. شما با سرمایه‌گذاری اندک جهت طراحی وب‌سایت می‌توانید بستری برای تبلیغات مادام‌العمر شرکتتان فراهم کنید. به علاوه این تبلیغات فقط در تیرس نگاه تعدادی از رهگذران نخواهند بود. بلکه شما از طریق صفحه وب شرکت خود می‌توانید برند و محصولاتتان را، برای چندین میلیون کاربر اینترنتی فعال در ایران، تبلیغ کنید.

درآمدزایی 24 ساعته

فعال‌ترین شخص در جهان به حداقل هفت ساعت خواب و پنج ساعت رسیدگی به کارهای روزمره، نیاز خواهد داشت. شما اگر تمام وقتتان را هم به کسب‌و‌کار شرکتی خود در اصفهان اختصاص دهید؛ روزانه قادر نخواهید بود که بیشتر از دوازده ساعت به فعالیت بپردازید. در دنیای فیزیکی با پایان کار، درآمدزایی نیز متوقف خواهد شد. اما در جهان اینترنت وب‌سایت شما به صورت تمام وقت و بدون محدودیت زمانی، برایتان جذب مشتری خواهد کرد. از این رو هنگام تعطیلی شرکت یا سفر و حتی در حال استراحت و خواب شما نیز، به سرمایه‌تان افزوده خواهد شد.

تعامل با مشتری

اغلب شرکت‌ها با واسطه و در زمان محدود می‌توانند پاسخگوی مشتریان باشند و با آنان تعامل کنند. اما شما با داشتن صفحه وب مخصوص به شرکت خودتان خواهید توانست به طور مستقیم و با پشتیبانی تمام وقت رضایت مشتریان را به‌دست آورید. به‌علاوه این ارتباط می‌تواند از راه‌های مختلف برقرار شود. از جمله ایمیل، پیامک، پشتیبانی آنلاین و تماس تلفنی.

آنالیز پرسونای مخاطبانتان

از نقص‌های کسب‌و‌کار سنتی، عدم شناخت مخاطب و رفتار او است. شما با امکاناتی که در وب‌سایتتان طراحی شده‌است می‌توانید رفتار مشتریان و سلیقه‌شان را به طور رایگان آنالیز و بررسی کنید. از این طریق شناخت دقیقی از مخاطبین خود و نیاز‌های آن‌ها به دست خواهید آورد. از این رو خواهید توانست طرح‌های بازاریابی خود را بر مبنای پرسونای مخاطبانتان بچینید.

اینترنت، فراتر از مرز‌های جغرافیایی

به طور معمول فروش شرکتی محدود به مناطق جغرافیایی اطراف آن شرکت است. در نهایت شاید بتوانید با چند شهر دیگر نیز تعامل داشته‌باشید. اما در فضای بی‌انتها و بی‌مرز اینترنت، شما از طریق وب‌سایت مخصوص شرکت خود با خریداران در هر نقطه‌ی کشور و جهان به طور مستقیم در تعامل هستید. به این طریق خواهید توانست محصولات و خدماتتان را بدون محدودیت مرزی به فروش برسایند.

برتری نسبت به رقیبان شرکتی

رقابت در عصر تکنولوژی، چالشی است که صاحبان تمام مشاغل را درگیر خود کرده است. این جریان در کلان‌شهر‌های صنعتی مانند اصفهان به شکل گسترده‌تری مطرح می‌شود. شرکت‌ها برای پیشی گرفتن از رقیبان به جذب مخاطب نیازمندند. در این میان افرادی همانند شما، با شناسایی نیاز مخاطب امروز، دنیای اینترنت را برمی‌گزینند. تیم روبی تکنو با طراحی حرفه‌ای سایت شرکتی برای شما و ارائه خدمات متمایزشان، تا هنگام رشد و ترقی کسب‌و‌کارتان، در کنار شما خواهد ماند.

بهترین انتخاب طراحی سایت شرکتی، آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

بهترین انتخاب طراحی سایت شرکتی، آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی طراحی وب‌سایت به اندازه‌ی دهه‌های گذشته دشوار و تخصصی نیست. همین امر باعث شده بسیاری از افراد و صفحات وب با هر فعالیتی تنها از طریق گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه و معمولا ناقص، به کسب درآمد از طریق طراحی صفحات وب رو بیاورند. همچنین اغلب از طریق ارتباط آنلاین در اینترنت به این نوع از خدمات می‌پردازند. روبی تکنو به عنوان یک تیم تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ در استان اصفهان، شدیدا به شما توصیه می‌کند که طراحی وب‌سایت خود را فقط به مختصصان این دانش بسپارید. همچنین سفارش صفحات وب به طراحان از طریق ارتباط رو در رو نسبت به ارتباط مجازی ارجحیت دارد. در ادامه دلیل این موضوع را برای شما بیان خواهیم کرد.

دلایل برتری دیجیتال مارکتینگ‌ها

دلایل برتری دیجیتال مارکتینگ و موفقیت در مارکتینگ اینترنتی

افراد فعال در دیجیتال مارکتینگ بنای کسب وکارشان را خدمات اینترنتی قرار داده‌اند. این تمرکز فعالیت، باعث جمع شدن افراد حرفه‌ای در یک تیم خواهد شد. دیجیتال مارکتینگ روبی تکنو، مباحث مهم در کسب‌و‌کار اینترنتی را به گروه‌های مختلف تقسیم‌بندی کرده‌است. این تیم‌ها شامل مسئولین سئو، طراحان وب‌سایت و محتوا‌نویسان می‌شوند. تمام افراد فعال در این تیم‌ها آموزش‌های کامل و حرفه‌ای زیر نظر بهترین متخصصان گذارنده‌اند. همچنین توسط اشخاص خبره و با تجربه رهبری می‌شوند. همانطور که اشاره کردیم افراد زیادی با زمینه‌های متفاوتی از فعالیت به طرح‌ریزی صفحه وب مشغول‌اند. اما صرف داشتن وب‌سایت، پیشرفت به همراه نخواهد داشت. بلکه توانایی تولید‌ محتوا، مدیریت و بهینه‌سازی صفحه وب، برتری شما از رقیبان را به دنبال خواهد داشت. روبی تکنو با دراختیار‌داشتن تیم‌های حرفه‌ای، می‌تواند در تمام زمینه‌های مورد نیاز شما برای رشد و ترقی شرکتتان در اینترنت، بعد از طرح‌ریزی وب‌سایت به شما کمک کند.

چرایی محدود کردن انتخاب‌ها به اصفهان

چرایی محدود کردن انتخاب‌ها به اصفهان برای طراحی سایت شرکتی در اصفهان

همانگونه که قبلا ذکر کردیم خدمات آنلاین بسیاری در زمینه طرح‌ریزی وب‌سایت شرکتی وجود دارند که شما تنها از طریق اینترنت می‌توانید با آن‌ها در تعامل باشید. این موضوع دو عیب بزرگ دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد.

نقص در انتقال پیام

نقص در انتقال پیام برای طراحی وبسایت شرکتی

افراد همواره در ملاقات‌های حضوری بهتر می‌توانند آنچه در ذهن دارند را منتقل کنند. زیرا در گفت‌و‌گو‌های رو در رو تعاملی همه جانبه شکل می‌گیرد. ممکن است شما از طریق پیام یا تماس صوتی نتوانید دقیقا چیزی را که می‌خواهید به فهم طرف مقابل برسانید. این اتفاق در نتیجه آنچه سفارش داده‌اید تاثیر منفی خواهد گذاشت. اما شما می‌توانید شرکت خود در اصفهان را در دستان کسانی قرار دهید که حضوری با شما ملاقات می‌کنند و برای تهیه طرح و نقشه از آنچه شما در ذهن دارید، وقت خواهند گذاشت. شما با این انتخاب می‌توانید تمام مراحل پروژه‌ی خود را به صورت حضوری و از نزدیک پیگیری کنید.

امکان کلاه‌برداری

امکان کلاه برداری در طراحی سایت

اینترنت با وجود مزایای بی‌شمار، به دلیل گستردگی و در دسترس همگان بودن، می‌تواند کمینگاه فریبکاران و سودجویان باشد. از این رو شما نباید به سایت‌هایی که مکان و شماره تماس مشخص ندارند اعتماد کنید. زیرا ممکن است بعد از دریافت هزینه از شما غیبشان بزند و شما دیگر راه دسترسی‌ای به آن‌ها نخواهید داشت. اما انتخاب تیمی که بتوانند ملاقات حضوری در فضای کار را فراهم ببینند، باعث می‌شود بتوانید با اعتماد صد در صد سرمایه‌تان را به آن‌ها بسپارید. دیجیتال مارکتینگ روبی تکنو همواره در دفتر کارشان در اصفهان پذیرای شما خواهند بود. از این رو شما خواهید توانست بدون هیچ دغدغه‌ای طرح‌ریزی وب‌سایت و پیشرفت شرکتتان را در دستان افراد حرفه‌ای این تیم قرار دهید.

امکانات سایت

امکانات طراحی وبسایت شرکتی در اصفهان

با سپردن طراحی سایت شرکتی خود به روبی‌تکنو از تمام امکانات یک صفحه وب پیشرفته در اینترنت به صورت حرفه‌ای برخوردار خواهید شد. ما در ادامه تعدادی از مهمترین امکانات را برای شما بیان کرده و توضیح خواهیم داد.

طراحی اختصاصی

طراحی اختصاصی وبسایت شرکتی در اصفهان

روبی تکنو با شخصی‌سازی فضای ظاهری صفحه وب‌سایت بر‌اساس برند، لوگو و فعالیت شرکت شما، در ایجاد زیبایی و ارتباط بصری با مخاطبان تاثیر به‌سزایی خواهد گذاشت. طرح‌ریزی اختصاصی صفحه وب شرکتی می‌تواند نرخ بازدید و مدت زمان حضور کاربر در سایت را بالا ببرد. همچنین فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد. زیرا باعث ورود مخاطب هدفمند و جلوگیری از سردرگمی افراد نسبت به کسب‌و‌کار شما خواهد شد.

بهینه‌سازی محتوا بر اساس موتور‌های جست‌و‌جو ( SEO )

بهینه سازی محتوا بر اساس موتور های جست و جو

سئو از مهم‌ترین موارد برای یک وب‌سایت خوب است. زیرا بازدید از سایت شرکتی شما و دیده شدنتان به آن بستگی دارد. اگر در کدنویسی و طرح‌ریزی صفحه وب شرکتی قواعد سئو گوگل رعایت شود شما به سرعت در میان جایگاه‌های برتر صفحه اول جست‌و‌جو قرار خواهید گرفت. تیم روبی‌تکنو به علت تسلط کامل بر جدیدترین قوانین موتور‌های جست‌و‌جو و در اختیار داشتن بهترین متخصصان سئو اصفهان، می‌تواند فتح قله‌های صفحه اول گوگل را به شما ضمانت دهد.

نوشتن در فضای وردپرس

نوشتن در فضای وردپرس - طراحی سایت شرکتی در اصفهان با وردپرس

از بهترین فضاها برای نوشتن و بارگزاری محتوا به آسان‌ترین شکل ممکن، در عین رعایت قوانین سئو و خوانایی، استفاده از ورد‌پرس است. تیم روبی‌تکنو با آگاهی از این واقعیت فضای وردپرس را هنگام طرح‌ریزی وب‌سایت شما به آن اضافه‌ می‌کند. البته شما بعد از سفارش سایت شرکتی با فضای وردپرس، برای افزایش بازدید و بهینه‌سازی صفحه وب خود همواره از پشتیبانی روبی‌تکنو بهره‌مند خواهید بود.

طراحی به صورت ریسپانسیو

طراحی وبسایت شرکتی در اصفهان به صورت ریسپانسیو

امروزه افراد از طریق وسایل دیجیتالی و هوشمند متفاوتی به جست‌و‌جو در اینترنت مشغول می‌شوند. این وسایل در ابعاد نمایشگر با هم تفاوت زیادی دارند. روبی تکنو هنگام طرح‌ریزی سایت برای شرکت شما این نکته را در نظر خواهد گرفت. از این رو سایت را واکنشگرا یا ریسپانسیو کدنویسی می‌کند. در این صورت سایت شما با هر صفحه نمایشی خود را وقف داده و به صورت کامل و مناسب نمایش داده‌می‌شود.

روبی‌تکنو، پیشرو و متمایز

دیجیتال مارکتینگ روبی‌تکنو با تیم حرفه‌ای و کاردان در تمام زمینه‌های دنیای دیجیتال فعالیت دارد. این تیم با طرح‌ریزی وب‌سایت، به شما مجموعه‌ای از امکانات پیشرفته ارائه خواهد داد. این امکانات در فضای صفحه وب شرکتی شما باعث تعامل بهتر با مشتریان و برندسازی حرفه‌ای می‌شود. که پیشرفت در کسب‌و‌کارتان را به دنبال خواهد داشت. به‌علاوه شما با سپردن طراحی سایت شرکتی خود به تیم روبی‌تکنو از امکانات و خدمات متمایز و خاص این تیم نیز بهره‌مند خواهید شد. در ادامه مطلب هر دو دسته امکانات عمومی و اختصاصی روبی‌تکنو را برای شما بیان خواهیم کرد.

تعدادی از امکانات عمومی طرح‌ریزی سایت روبی تکنو

خدمات و امکانات متمایز تیم روبی تکنو

پشتیبانی

تا دو سال پشتیبانی رایگان برای تمام مسائل سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، از امکانات ویژه روبی‌تکنو برای تضمین کیفیت خدمات و همراهی با مشتریان است.

اقتصادی بودن

ما در روبی تکنو با در نظر گرفتن کمترین هزینه برای طرح‌ریزی سایت شرکتی، در این شرایط دشوار اقتصادی با شما همدل خواهیم بودیم.

اپلیکیشن مدیریت فروشگاهی و شرکتی

روبی تکنو در اقدامی نوین، برای مدیریت وب‌سایتتان، اپلیکیشنی طراحی کرده‌است که به راحتی می‌توانید تمام بخش‌های وب‌سایت را زیرنظر بگیرید و کنترل کنید.

کمترین انتظار

ما با در اختیار داشتن تیم‌های مجرب در روبی تکنو، طرح‌ریزی سایت شرکتی شما را در کمترین زمان، طی یک الی سه هفته، به انجام می‌رسانیم.

فرصت طلایی

هر چقدر طرح‌ریزی وب‌سایت برای شرکت خود را به  تاخیر بیندازید، بیشتر از رقیبان خود عقب خواهید افتاد. این تاخیر یک اشتباه جبران‌نا‌پذیر است. شما هم‌اکنون با اقدام برای طراحی سایت شرکت خود در اصفهان، خواهید توانست از رقیبان خود پیشی بگیرید. تنها کافی است با متخصصات روبی تکنو تماس بگیرید تا از وب‌سایتی اختصاصی با امکاناتی ویژه بهره‌مند شوید. به یاد داشته باشید که با این سرمایه‌گذاری اندک آن هم تنها یک بار، به طور مادام‌العمر و 24 ساعته چندین برابر به سرمایه‌ی شما افزوده خواهد شد.

با خیال راحت وبسایت مجموعه خود را ایجاد کنید و از مزایای آن به بهترین نحو استفاده کنید.

تخفیف ویژه برای طراحی وبسایت و سئو وبسایت