هدف روبی تِکنو

بهبود تجربه کاربری
بهبود رابط کاربری
افزایش تعامل با کاربر
فروش بهتر در کسب و کارهای آنلاین

UI

UX

یکی از اهداف تیم روبی تکنو طراحی سایت یا اپلیکیشنی است که دارای رابط کاربری عالی یعنی نحوه طراحی زیبا و مخاطب پسند و در عین حال دارای تجربه کاربری عالی یعنی راحت تر کردن راههای دسترسی کاربران به اطلاعات و امکانات است.

ux و ui در کنار هم باعث افزایش تعامل با کاربر و در نتیجه افزایش فروش و خدمات در کسب و کار اینترنتی شما میشود.

چرا ما ؟

طراحی، برنامه نویسی و بهینه سازی تخصص ماست!

یکی از مهمترین نیازهای هر کسب و کار داشتن یک وبسایت، اپلیکیشن، برنامه نویس، طراح و دیجیتال مارکتر است. اما اینکه خود سرپرستان کسب و کار برای رسیدن به این اهداف، برای آموزش دیدن اقدام کنند کار بیهوده و اشتباهی است. بدلیل اینکه مدیران کسب و کار ها میتوانند، دو اقدام انجام دهند: استخدام نیروی متخصص در حوزه برنامه نویسی که هزینه های زیادی و نیاز به پشتیبانی هایی با قیمت های بالا دارد و یا قرارداد بستن با تیم روبی تکنو، با هزینه های پایین، تمام موارد درخواستی شما را با کیفیت بالا انجام دهیم.

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری

همانطور که بالاتر گفتیم، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری بهینه باعث افزایش تعامل با کاربر و در نتیجه افزایش فروش و خدمات در کسب و کار اینترنتی شما میشود؛ تیم روبی تکنو طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری وبسایت، اپلیکیشن و ... کسب و کار شما را با بالاترین کیفیت انجام میدهد.

طراحی سایت وردپرس

اگر کسب و کاری هستید که دوست دارید، با سرعت بالا یک سایت فروشگاهی، خدماتی، بلاگ، رزومه، آموزشی، خبری و ... داشته باشید، تیم روبی تکنو طراحی سایت وردپرسی کسب و کار شما را با بالاترین کیفیت انجام میدهد.

سئو و بهینه سازی وب سایت

یکی از مهمترین فاکتور ها برای هر سایت کسب و کار که در اینترنت اقدام به ایجاد صفحات اینترنتی می کند، بهینه سازی سایت، افزایش سئو و افزایش رتبه های موتورهای جستجوگر میباشد. تیم روبی تکنو سئو و بهینه سازی وب سایت کسب و کار شما را با بالاترین کیفیت انجام میدهد.

امنیت

امنیت داده، وبسایت، اپلیکیشن و سایر پلتفرمها

پشتیبانی

پشتیبانی وبسایت، اپلیکیشن، کسب و کار، اینستاگرام، کانال تلگرامی، فروش اینترنتی، ارتباط با مشتریان و ...

طراحی سایت، اپلیکیشن و نرم افزار

طراحی المانها و قسمتهای وبسایت، اپلیکیشن و نرم افزار کسب و کار شما یکی از مهمترین موارد در افزایش تعامل با مشتریان و کاربران کسب و کار شما میباشد. تیم روبی تکنو طراحی سایت، اپلیکیشن و نرم افزار​ کسب و کار شما را با بالاترین کیفیت انجام میدهد.

برنامه نویسی سایت، اپلیکیشن و نرم افزار

تیم روبی تکنو برنامه نویسی سایت، اپلیکیشن و نرم افزار​ کسب و کار شما را با بالاترین کیفیت انجام میدهد.

دیجیتال مارکتینگ

اینستاگرام مارکتینگ، تلگرام مارکتینگ و تولید محتوای دیجیتال

طراحی دیجیتالی

طراحی بنر، اسلاید، عکس نوشته، پوستر و ...

ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه انواع مقالات، وبسایتها و...

نحوه سفارش پروژه ؟!

در ابتدا برای اطلاع با تعرفه ها و خدمات با ما تماس بگیرید.

پس از تماس با ما و اطلاع از تعرفه ها و شرایط، منتظر تایید شما میشویم؛ سپس موارد مورد بررسی را با شما هماهنگ میکنیم و قراردادی خدمت شما ارسال میشود، پس از پرداخت پیش پرداخت قرارداد فرم رسمی به خود میگیرد و با توجه به شرایط و خدمات درخواستی، پروژه شما در سریعترین زمان با بالاترین کیفیت تحویل شما خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

image.jpg
bg-3.png

تیم ما

ما عاشق
کار تیمی هستیم

اگر دوست دارید در تیم روبی تکنو، به عنوان یک عضو پویا کارهای مختلف انجام دهید و سفارش دریافت کنید، رزومه خود شامل : نام و نام خانوادگی ، رشته تحصیلی ، دانشگاه محل تحصیل ، آخرین مدرک تحصیلی ، مهارت ها و تجربه ها ، رزومه کاری ( درصورتی که رزومه ندارید مهارتهایی که دارید ارسال کنید ) و سایر مواردی که فکر میکنید در تایید عضویت شما میتواند موثر باشد را به ایدی تلگرامی زیر ارسال کنید

نظر مشتریان

کاربران درباره روبی تکنو چه میگویند؟

تست

بهترین مجموعه ای که باهاش کار کردم و ادامه میدم.
تست
بنیاگذار

درباره ما

هدف روبی تکنو، افزایش دانش عمومی مردم در زمینه تکنولوژی و برنامه نویسی همراه با سرگرمی میباشد و همواره تلاش میکند تا مشکل ترین موضوعات را به ساده ترین نحو به شما منتقل کند. همواره سعی میکنیم تا بروزترین مقالات، اخبار، آموزشها، ویدیوها و … را به دست شما برسانیم. تبدیل کردن برنامه نویسی به سرگرمی یکی از اهداف ما میباشد. اما در کنار تمام این اهداف خدمات و پروژه های مختلف را انجام میدهیم.

ارتباط با ما

ربات تلگرامی: @RubiTechnoBot

ایمیل: smra1392@gmail.com

تلگرام: @mmdreza_ahmipv

واتساپ: ۰۹۱۳۶۸۶۶۷۴۲

 

موقعیت

آدرس: ایران – اصفهان