خدمات روبی تکنو

Rubitechno Services

طراحی وبسایت، توسعه وبسایت، طراحی وبسایت وردپرسی، توسعه وبسایت وردپرسی

طراحی و توسعه وبسایت شامل: طراحی وبسایت، طراحی وبسایت وردپرس، توسعه وبسایت و توسعه وبسایت وردپرس میباشد. جهت مشاهده نمونه کارها و اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک فرمایید.

SEO سئو - بهینه سازی وبسایت - صفحه اول نتایج گوگل

یکی از مهمترین عواملی که میتواند فروش یا معرفی شدن کسب و کار شما را افزایش دهد، افزایش کارایی وبسایت از طریق بهینه سازی و مواردی است که تاثیر بسزایی در افزایش رتبه و ترافیک وبسایت شما دارد. تیم روبی تکنو با پکیجهای ویژه در این زمینه همراه شما خواهد بود و به صورت V.I.P شما را تا رسیدن به این هدف و همچنین نگه داشتن شما در این مسیر پس از رسیدن به این جایگاه همراهی خواهد کرد. برای مشاهده پکیجها کلیک فرمایید.

طراحی گرافیکی، طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی آواتار

طراحی گرافیکی شامل: طراحی لوگو، طراحی رابط کاربری، طراحی تجربه کاربری، طراحی هویت بصری، طراحی کارت ویزیت، طراحی آواتار، طراحی پوستر، طراحی بسته بندی، ساخت لوگوموشن، قالب پست و استوری و ست هایلایت اینستاگرام میباشد. برای مشاهده نمونه کارها و اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک فرمایید.

ویژگی های همکاری با روبی تکنو و خدمات ما

مشاوره تخصصی رایگان

برای اینکه کسب و کارهای مختلف با ما آشنا شوند و همچنین متقابلش، یک تماس تلفنی یا تصویری و یا حتی جلسه حضوری با کسب وکارها داریم. اگر دوست داشتید از این صفحه (کلیک کنید) برای ما اطلاعات کسب وکار خودتون رو وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

آموزش رایگان

تیم ما پس از اتمام یک پروژه، تمامی توضیحاتی که مربوط به پروژه میشود را بصورت یک جلسه تلفنی، حضوری یا آنلاین آموزش میدهد.

سرعت، دقت و کارایی در کنار کیفیت عالی

هدف ما سرعت در کنار کیفیت است، یعنی در کنار دقت و کارایی تحویل سریع پروژه ها از دستاوردهای ما است.

پشتیبانی 24/6

شنبه تا پنجشنبه، با سیستم تیکت و پشتیبانی روبی تکنو بصورت شبانه روزی، پاسخگوی سوالات، ابهامات و مشکلات فنی خدماتی که به شما اعطا شده است، هستیم.

قیمت مناسب

قیمت گذاری پروژه های روبی تکنو، مطابق نیاز مشتریان عزیز، شخصی سازی میشود.

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی خدمات روبی تکنو همواره با سرعت و دقت انجام خواهد شد. همچنین گزارشهای روزانه و هفتگی مطابق پکیجهای انتخابی شما تنظیم و ارسال میشود.

استفاده از ابزارهای حرفه ای

تیم روبی تکنو، مفتخر است که از ابزارهای حرفه ای جهت طراحی و توسعه وبسایت و اپلیکیشن و همچنین پشتیبانی ابزارهای پریمیوم در سطح جهانی در بخش خدمات سئو استفاده میشود.

تیم پویا و جوان

یکی از مهمترین ویژگی های تیم ما، پویا بودن و جوان بودن اعضای تیم است. این ویژگی در اکثر خدمات روبی تکنو یک امتیاز مثبت بحساب آمده و در رشد دیجیتال مارکتینگ کسب و کارهای مختلف مفید واقع میشود.

مشتریان ما درباره روبی تکنو چه میگویند؟

بخشی از مشتریان روبی تکنو

چرا روبی تکنو؟

استراتژی صحیح

ارائه یک استراتژی منطقی و اصولی از ملزومات پیشرفت یک کسب و کار آنلاین است.

پکیج های متنوع

با پکیجهای متنوع و قیمت گذاری هوشمند، گامی در کاهش هزینه های خود بردارید.

روند پیشرفت متفاوت

پیشرفت کسب وکار و مجموعه خودتان را با روندی متفاوت احساس میکنید!