خدمات روبی تکنو

Rubitechno Services

طراحی وبسایت، توسعه وبسایت، طراحی وبسایت وردپرسی، توسعه وبسایت وردپرسی

طراحی و توسعه وبسایت شامل: طراحی وبسایت، طراحی وبسایت وردپرس، توسعه وبسایت و توسعه وبسایت وردپرس میباشد. جهت مشاهده نمونه کارها و اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک فرمایید.

SEO سئو - بهینه سازی وبسایت - صفحه اول نتایج گوگل

یکی از مهمترین عواملی که میتواند فروش یا معرفی شدن کسب و کار شما را افزایش دهد، افزایش کارایی وبسایت از طریق بهینه سازی و مواردی است که تاثیر بسزایی در افزایش رتبه و ترافیک وبسایت شما دارد. تیم روبی تکنو با پکیجهای ویژه در این زمینه همراه شما خواهد بود و به صورت V.I.P شما را تا رسیدن به این هدف و همچنین نگه داشتن شما در این مسیر پس از رسیدن به این جایگاه همراهی خواهد کرد. برای مشاهده پکیجها کلیک فرمایید.

طراحی گرافیکی، طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی آواتار

طراحی گرافیکی شامل: طراحی لوگو، طراحی رابط کاربری، طراحی تجربه کاربری، طراحی هویت بصری، طراحی کارت ویزیت، طراحی آواتار، طراحی پوستر، طراحی بسته بندی، ساخت لوگوموشن، قالب پست و استوری و ست هایلایت اینستاگرام میباشد. برای مشاهده نمونه کارها و اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک فرمایید.

ارائه استراتژی جهت رشد و بهبود شبکه اجتماعی شما، افزایش مخاطبین صفحه شبکه اجتماعی شما، افزایش فالوور، افزایش بازدید صفحه اینستاگرام شما، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی صنعتی و…

سئو وبسایت روبی تکنو - استراتژی صحیح

مشتریان ما درباره روبی تکنو چه میگویند؟

طراحی سایت آزمون، سایت مشاوره و ده ها پروژه ی دیگر که با کیفیت بالا و با کمترین میزان اشتباه صورت پذیرفت از جمله فعالیت های موثر روبی تکنو برای مجموعه ی مشاوره ی امیر میرهلی بوده است. این تیم بسیار خلاق و خوش فکر می باشد. با کمترین هزینه و اشتباه کارهای محوله را انجام می دهند. معمولا کمتر مسئله ی انفورماتیکی هست که پاسخی برای آن نداشته باشند.

امیر میرهلی - مشاوره تحصیلی

این تیم در کمترین زمان ممکن سایت فروشگاهی ما را طراحی کردند و همچنین اپلیکیشنی با امکانات فراوان در اختیار ما قرار دادند. سرعت، دقت و تلاش بی وقفه از جمله ویژگی های کاری این تیم می باشد. به امید موفقیت روزافزون روبی تکنو

امید احمدی - مدیرعامل گروه تولیدی نایلون کیمیا

بنده در تیم شما آینده خیلی خوب و درخشانی میبینم زیرا پشتکار و خلاقیت بالایی در تیم شما وجود دارد .با امید موفقیت

ایمان احمدی - مدیرعامل زیباپلاست

بخشی از مشتریان روبی تکنو

چرا روبی تکنو؟

استراتژی صحیح

ارائه یک استراتژی منطقی و اصولی از ملزومات پیشرفت یک کسب و کار آنلاین است.

پکیج های متنوع

با پکیجهای متنوع و قیمت گذاری هوشمند، گامی در کاهش هزینه های خود بردارید.

روند پیشرفت متفاوت

پیشرفت کسب وکار و مجموعه خودتان را با روندی متفاوت احساس میکنید!